Vandaag heb ik mijn Dyane op hoogte gebracht. En wel op de brug bij de Dintrolspecialist in Alphen aan de Rijn (zie daarvoor ook nog het volgende topic:
https://www.dyane.nl/index.php?topic=251.0). Hier kan je de unieke werking van Dintrol lezen.
Toen mijn Dyane in 2006 uit de Midi Pyrenées is gekomen heeft de garage bij de verkoop een volledige Dintrolbeurt laten doen. In de jaren dat ik mijn Dyane al heb, heb ik ook regelmatige onderhoudsbeurten Dintrol laten doen. Nu werd het tijd voor een volledige beurt. De Dinitrolspecialist kijkt met sondes ook in de deuren, kokerbalken en andere delen die je normaliter nooit kunt zien. Inwendig is Dyane nog helemaal fit! Uitwendig wat oppervlakkige roest aan de linkerzijde (waar anders??!) bij het verbindingsstuk van het spatbord met het chassis, een roestplek net onder het driehoekje en aan de achterzijde bij de beumpersteunen. Voor het overige is Dyane topfit.
Voor mij dus ook weer een bewijs dat het heel belangrijk is om je Dyane of Acadiane met Dinitrol te laten behandelen, zeker als je haar buiten hebt staan in weer en wind en ook nog eens in de winter ermee rijdt.
Begin januari 2015 zal Dyane weer trots met een Dintroldek rondrijden en met de Dintrol heerlijk tussengekropen in alle holle en op elkaar gelaste delen!